CZ | EN | RU
GetMore Finance  

Poskytování strategií, poradenství a další služby

Kromě vývoje investičních robotů alias AOS (automatických obchodních systémů) dodáváme také strategie brokerským společnostem, pořádáme odborné semináře, poskytujeme poradenství obchodníkům a nabízíme programování poloautomatických nebo automatických obchodních systémů na klíč.

Strategy providing

Naší prací je především rozumět trhům a vkládat své znalosti do obchodních strategií, které dále poskytujeme brokerským společnostem. Ty potom umožňují jejich využívání koncovým klientům.

Naše partnery si pečlivě vybíráme a spolupracujeme výhradně s těmi brokery, kteří jsou licencovanými a regulovanými obchodníky s cennými papíry, podstupují pravidelné audity a jsou pojištěni proti úpadku.

Obchodní výsledky našich strategií průběžně zveřejňujeme jak na našich webových stránkách, tak na stránkách brokerů.

Odborné semináře

Nejen pro finanční poradce pořádáme odborné semináře na témata Jak se stát úspěšným investorem či Jak se poučit z chyb ostatních při investování a další.

Vysvětlíme vám, jak vydělávat peníze investováním. Ukážeme vám, na čem vydělávají banky a jak tento jednoduchý princip využít ve váš prospěch. Naučíme vás porozumět penězům. S tím vším už nebudete snadnou kořistí finančních šmejdů.

Poradenství

O naše bohaté zkušenosti a know-how se rádi podělíme i formou poradenství. Pomůžeme vám zorientovat se v obchodování na peněžních, kapitálových i komoditních trzích a poskytujeme konzultace pro jednotlivce i organizace.

Poradíme vám, jak se vyhnout nejčastějším chybám při obchodování, jak vylepšit vlastní obchodní strategii a jak se nespálit při výběru AOS neboli robotů.

Programování na klíč

Investorům, kteří již mají vlastní zkušenosti s obchodováním a jasnou představu, co od svého obchodního systému očekávají, můžeme pomoci převést tuto představu do reality.

Dokážeme „na klíč“ naprogramovat automatický či poloautomatický obchodní systém, který bude fungovat přesně tak, jak klient požaduje a bude využívat jeho osvědčenou strategii.

Testování

Před spuštěním robota na reálném účtu je životně důležité robota otestovat, optimalizovat a správně nastavit. Opomenutím těchto důležitých kroků obchodník vystavuje sebe i svoje peníze velké pravděpodobnosti neúspěchu.

Obchodníkům, kteří mají vlastní obchodní strategii, nabízíme provedení celé řady testů, včetně testů robustnosti a simulace stovek různých scénářů budoucího vývoje, aby nebyli vystaveni většímu riziku, než je nutné. K testování používáme data nejvyšší kvality.

Zaujaly Vás naše služby?

Kontaktujte nás!