CZ | EN | RU
GetMore Finance  

O společnosti GetMore Finance - GMF

Jsme tým lidí, jejichž životní vášní je obchod. Obchodu na měnových, komoditních i akciových trzích jsme věnovali velkou část našich profesních životů. A pak jsme se jednoho dne dali dohromady a začali vytvářet... roboty. Roboty, na které si sice pro jejich virtuální povahu nemůžete sáhnout, ale kteří umějí vydělat peníze. Ne virtuální. Opravdové.

Odborně se těmto robotům stvořeným z jedniček a nul říká automatické obchodní systémy. Vytváříme je na základě vysoce přesných dat z peněžních, kapitálových a komoditních trhů, která systematicky analyzujeme a vyhodnocujeme, abychom vytvořili ziskové obchodní strategie pro algoritmické obchodování.

Každá strategie, založená na datech, výpočtech i vlastních znalostech a přímých zkušenostech z aktivního obchodování, je podrobena více než 10 000 zátěžových testů, které simulují, jak se bude chovat trh v běžných i extrémních situacích.

Naše testování ale není jen virtuální. Než naše roboty pošleme do služby, vyzkoušíme jejich obchodování v reálném čase, na našich vlastních živých účtech se skutečnými penězi.

Naši robotickou rodinku ale sledujeme i nadále, monitorujeme chování trhu a podle výsledků upravujeme naše strategie.

Proč používat naše roboty?

Obchodování na peněžních, kapitálových a komoditních trzích už není záležitostí vyhrazenou velkým hráčům. I drobný investor může na trhy vstoupit sám za sebe. Aby však uspěl, musí buďto sám získat a dále rozvíjet potřebné znalosti a schopnosti, nebo může využít moderní technologie v podobě AOS neboli robotů.

Přečtěte si o výhodách našich robotů nebo nás kontaktujte.
Kromě automatických obchodních systémů poskytujeme i další služby - například poradenství nebo tvorbu strategií.

Náš tým

Boris Kalicov
Boris Kalicov
+420 777 142 031
Petr Šulc
Petr Šulc
+420 724 176 057

Zaujaly Vás naše služby?

Kontaktujte nás!