CZ | EN | RU
GetMore Finance  

Roboti stvoření k obchodování

Naši roboti generují svým uživatelům zisk obchodováním na finančních trzích. Takových chytrých pomocníků jsme vytvořili opravdu velké množství - každého s trochu jiným receptem na to, jak vydělávat. Robot, jinak také automatický obchodní systém, je užitečný nástroj pro obchodování na Forexu, akciových a komoditních trzích. Dohromady tito roboti tvoří porfolio. Představujeme vám jen několik opravdu zajímavých exemplářů, se kterými se můžete seznámit detailněji. Jsou to roboti z portfolia GENESIS.
Robot 1992 LONDONER

Robot 1992 "LONDONER"

Specializace: Obchod mezi britskou librou a japonským jenem.

Zvláštní vlastnosti: Rychlý, neúnavný, náročný.

Narodil jsem se v Praze, ale bydlím a pracuju v Londýně. Sídlím v jedné moderní budově s velkými prosklenými okny. Ale věřte, že vůbec nepotřebuju vidět z okna, abych měl každým okamžikem před očima celý svět. Konkrétně svět obchodu, protože ten jediný mě zajímá.

Můj den začíná v Sydney, kde se s vycházejícím sluncem rozbíhají první obchody. Neustále je sleduju, vyhodnocuju, propočítávám a jakmile objevím vhodný okamžik, nakoupím nebo prodám. Zajímají mě jen dobré obchody s vysokým ziskem. Jsem náročný.

Než se probudí Londýn, zvládnu i Tokio a Frankfurt. Rychlost je pro mě zásadní. Odpoledne se přesouvám do New Yorku, a tam pracuju až do půlnoci. To už začíná den opět v Sydney a já jsem znovu připraven. Neznám únavu, stres, emoce, pochyby. Dělám jen to, co funguje od počátku lidstva – obchoduju. A nejsem sám. Je nás víc. Dohromady jsme GENESIS.


Obchodní den začíná otevřením trhu v Sydney (23.00 našeho času) a postupně se přidávají i trhy v Tokiu, o několik hodin později v Londýně a na závěr se přidává New York, kde obchodní den končí (23.00 našeho času), než opět otevře Sydney.

Robot 11993 MIDAS

Robot 11993 "MIDAS"

Specializace: Obchod se zlatem.

Zvláštní vlastnosti: Sleduje oblohu, a když uvidí padat hvězdu, splní někomu velké přání.

Mám rád vše, co se třpytí. A nejvíc ze všeho zlato - čeho se dotknu, to se v něj promění. Snad proto mi přezdívají "Midas", ale na rozdíl od nešťastného krále z řecké báje se nebojím, že umřu hlady a žízní. Jíst ani pít nepotřebuju, jsem přece robot. Často rád pozoruju nebe, třpytí se hvězdami. Když vidím padat hvězdu, splním někomu přání. Umím splnit i ta vaše. Nejsem sám, je nás víc. Dohromady jsme GENESIS.


Padající hvězda - situace na trhu, po které zpravidla následuje pokles. Opakem padající hvězdy je situace zvaná “kladivo”.

Robot 1452 STORM RIDER

Robot 1452 "STORM RIDER"

Specializace: Obchod mezi eurem a americkým dolarem.

Zvláštní vlastnosti: Robot do nepohody, který se tak trochu vyžívá v extrémech.

Představte si mě jako plachetnici, která brázdí vlny Atlantiku mezi Hamburkem a New Yorkem. A to jako hodně bytelnou plachetnici, se kterou jen tak nějaký větřík nehne. Jsem těžká váha a musí opravdu pořádně zafoukat, abych se dal do pohybu. Ideálně vichřice nebo rovnou orkán.

Teprve když to mezi eurem a dolarem pořádně zajiskří, když přijde bouře a začne hřmět, teprve tehdy začínám pracovat. A aby to bylo ještě dobrodružnější, musím se dostat do bezpečí přístavu včas před koncem obchodního dne. Jinak jde můj náklad ke dnu.

Je to trochu adrenalin, ale víte, co vám řeknu? Mě to baví! Jestli máte kuráž, pojďte se svézt se mnou. Někdy je to pořádná jízda. Nejsem sám, je nás víc. Dohromady jsme GENESIS.


Bouře symbolizuje prudkou a rychlou změnu vývoje ceny. Malých pohybů si tento robot nevšímá.

Robot PRETTY WOMAN

Robot "PRETTY WOMAN"

Specializace: Obchod mezi americkým dolarem a britskou librou.

Zvláštní vlastnosti: Dáma se zálibou v luxusu a transatlantickém telefonování.

Jsem robot číslo... A to vám právě neřeknu! Jsem totiž dáma a své číslo nedávám každému na počkání. Když je teplý, slunečný den, nosím ráda šortky. Zvláštní, kolika lidem to vždycky udělá radost :) A když večer sedím v baru, nejradši si vychutnávám long drinky. Pak bývám trochu divoká...

Jako každá žena si ráda povídám, a to výhradně se zámořím! Drát (či kabel, chcete-li) vedoucí pod Velkou louží žhavím prakticky bez ustání. A jako každá žena taky miluju luxusní věci. Nejraději je nakupuju na Bond Street v Londýně nebo na Páté Avenue v New Yorku. Pojďte zažít luxus se mnou. Nejsem sama, je nás víc. Dohromady jsme GENESIS.


Short (šort) je označení obchodu spekulujícícho na pokles ceny. Opakem je Long, který spekuluje na růst.
Kabel je slangový výraz pro měnový pár GBPUSD.

Robot 764 CHEF

Robot 764 "CHEF"

Specializace: Obchod mezi americkým dolarem a japonským jenem.

Zvláštní vlastnosti: Jeho vydatné sushi s utajovanými ingrediencemi nasytí každého investora.

Konichiva - to je japonsky “dobrý den”. Vítejte v mé restauraci, která je široko daleko vyhlášená lahodným sushi. Jeho základem jsou samozřejmě ty nejčerstvější ingredience. Proto každý den osobně vyplouvám na moře ještě před tím, než nad horou Fuji vyjde slunce.

Nejraději chytám velké ryby, ale nepohrdnu ani menšími. Občas se povede i kapitální úlovek. Zpátky do restaurace na Ginze spěchám, abych z čerstvých ryb připravil svým zákazníkům nezapomenutelnou večeři. Specifickou chuť dodává mému sushi tajná receptura. Samozřejmě vám ji neprozradím, ale rád vás pohostím. Přijďte ochutnat, stojí to za to! Nejsem sám, je nás víc. Dohromady jsme GENESIS.


Velká ryba je přirovnání k obchodu s velkým ziskem, malá ryba je obchod s menším ziskem.
Sushi je slangový výraz pro měnový pár USDJPY..

Zaujali vás naši roboti?

Kontaktujte nás!