CZ | EN | RU
GetMore Finance  

Proč obchodovat pomocí robotů GMF?

Obchodování na burzách bývalo složité a mohla se do něj pustit jen hrstka vyvolených. Online nástroje ho udělaly jednodušším, ale teprve díky robotům (automatickým obchodním systémům) je obchodování otevřeno skutečně každému. Pojďme se podívat, jak naši roboti fungují a čím jsou jedineční.

Výkon a jednoduchost

Výkon a jednoduchost

Každý z našich robotů představuje plně samostatný, automatický systém. Může pracovat bez neustálého dohledu uživatele a nepotřebuje dokonce ani to, aby byl jeho počítač stále připojen k internetu. Veškerý náš software a data jsou umístěny na špičkových serverech v Londýně, které splňují ty nejvyšší bezpečnostní standardy.

Naši roboti se navíc nikdy neunaví. Budou pro vás pracovat 24 hodin denně, 5 dní v týdnu. A pracovali by i o víkendech, kdyby byly burzy otevřené.

Uživatel tedy může obchodovat neustále, ať už je kdekoliv. A nepotřebuje ani žádné zvláštní znalosti, aby naše roboty uvedl do provozu. Jejich spuštění je zcela jednoduché a uživatelsky přívětivé.

Vysoký ziskový potenciál

Vysoký ziskový potenciál

Naši roboti pracují na základě řady propracovaných strategií a dohlíží na ně tým zkušených odborníků. Můžete si vybrat, jestli chcete investovat spíše konzervativně s menším rizikem, nebo jestli dáte přednost odvážnější strategii a vyššímu potenciálu výnosů.

V obou případech budete mít na své straně špičkové roboty, kteří dokážou bleskově reagovat a sledovat několik měnových párů, komodit a akciových indexů zároveň. Dokážou tak neustále vydělávat peníze na posilování a oslabování měn a růstu i poklesu cen akcií a komodit.

Protože jsou však trhy nevyzpytatelné, vybavili jsme naše roboty také záchrannou brzdou, která slouží k uzamčení dosažených zisků a zajišťuje, že ani v případě nepříznivého vývoje uživatel nepřjde o celou investici.

Bez omezení

Bez omezení

Neexistuje žádný strop toho, kolik můžete vydělat a využívání našeho software není ničím limitováno. Licence není časově omezená a vy tak můžete z práce našich robotů těžit tak dlouho, jak budete chtít. Svobodu máte také, pokud jde o výši investice nebo volbu strategie.

Svoje investování máte neustále pod plnou kontrolou a můžete kdykoliv dle vlastního uvážení měnit nejen strategii, ale i své zisky a vstupní kapitál. Chcete investovat víc? Nebo potřebujete náhle investované peníze vybrat? Nic není problém!

Bezpečnost a transparentnost

Bezpečnost a transparentnost

Když jde peníze, je pro nás bezpečnost vším. Samozřejmostí je využití serverů s nejlepším dostupným zabezpečením, ale tady naše péče nekončí. Důležitý není jen software, ale i to, s kým obchodujeme. Všichni brokeři, se kterými spolupracujeme, jsou licencováni pro evropské i světové trhy, což s sebou nese i to, že jsou pravidelně auditováni a pojištěni proti úpadku.

Navíc můžete průběžně sledovat výsledky i otevřené obchody našich strategií, které průběžně zveřejňujeme, stejně jako to dělají naši brokeři. Jsme zkrátka plně transparentní – a náš software nefunguje jako „černá skříňka“, u které nikdy nevíte, co z ní vypadne. Některé investiční programy se tak chovají, ale naši roboti nikoli!

Zaujaly Vás výhody GMF?

Kontaktujte nás!